4 týdny do Vánoc: 3.adventní neděle

16. prosince 2012 v 14:44 | Weilyn |  4 týdny do Vánoc
,, Jaký k tomu chcete obal? Máme oranžový, červený, modrý a růžový."
,, Tak asi ten....modrý."
That´s hard job for me! Říkala jsem si pro sebe. Obchoďák je plný lidí, kvůli Vánocům a já nakupuji dárky pro rodinu, konkrétně mamku, tatínka, ségru, bráchu (ségra 8 let, brácha 12) a pro babičku. Zatím mám pro ségru Liss plyšáka Hello Kitty (ble! nenávidím růžovou!) a pro taťku hrneček na kafe s logem AC/DC, který kupuji teď. Pro mámu bych chtěla koupit šátek nebo tak, pro Jaye (bráchu) nevím a pro babi taky ne! To je katastrofa! Já to už dneska musím všechno koupit, protože už přes týden čas mít nebudu..... A ono to není jenom tím, že jsem tak naštvaná, jsem také naštvaná ne Jaye, protože mi ráno (jak jsem šla do obchodu), při snídaní schválně vysypal na hlavu sníh! Šel ven s kyblíkem, já jsem jedla chleba s marmeládou a on si přišel vzal kýbl a vysypal mi všechen sníh na hlavu. Já jsem myslela, že ho zabiju! Musela jsem si vzít fén a fénovat si vlasy a ještě k tomu jsem kvůli tomu nestihla autobus do města, takže jsem musela čekat další hodinu!
No, ale náladu jsem si vylepšila tím, že jsem si dala do uší sluchátka a posluchala jsem PSY Gangnam styel xD Potom Lanu del Rey. Ale to nejhorší přišlo pak, když jsem zjistila že ta MP3 je Liss, která tam má Justina Biebera! FUJ! Když na tu písničku přišlo, tak jsem si sluchátka vytrhla z uší a celou MP3 strčila do tašky. Ještě teď si pamatuju začátek písničky Baby, BLÉ!!
Hrníček jsem dala do tašky mezi plyšáka a vyrazila jsem do orsay pro něco pro mámu. Měli tam moc pěknou halenku, ale za 700,-, což jsem mi zdálo trošku hodně a tak jsem jí vybrala fialkový šátek, který se jí hodí ke všemu. Teď jsem ale ještě musela něco koupit Jayovi a babi..... Tak jsem zašla do obchodu, kde prodávají čaje a kávu a tam se mi zalíbilo Vánoční balení čaje "Vánoce" a balíčku kávy. Tak jsem to koupila pro babi. Podle mě bude mít radost!
Hmm ale co Jayovi? Tomu bych nejradši koupila velký prd, ale jsou Vánoce, tak se nad ním slituju a koupím mu něco normálního. Trencle s PongeBobem! Jé, ty se mu určitě budou líbit xD Tak jsem vzala jeho velikost a šla k pokladně, zaplatila je a sobě jsem si ještě koupila moc pěknou knížku v knihkupectví, jmenuje se (ta kniha) Loď mezi hvězdami. slyšela jsem že je dobrá, tak proč ne?
Vyrazila jsem na zastávku, kde jsem potkala naši sousedku, která mě moc nemusí a tak jsem radši dělala že ji nevidím. Nasedla jsem do autobusu a po dlouhé cestě autobusem jsem šla pěšky domů. Bylo náledí a jak jsem is tak šla, uklouzla jsem, ale naštěstí se dárkům nic nestalo.
Když jsem přišla domů, utíkala jsem do pokoje, kde jsem si pustila rádio a začala jsem zabalovat dárky do vánočního obalu, který jsem čmajzla odičům, protože jsem nechtěla minout tolik peněz.
Když byli dárky zabalené, schovala jsem je do skříně, aby je nikdo nenašel a šla jsem do kuchyně pro cukroví. V obýváku jsem zapálila třetí adventní svíčku a najednou vznikla atmosféra Vánoc...

Weilyn
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama