Záchrana Medardinu: Naděje

18. listopadu 2012 v 15:40 | Weilyn |  Záchrana Medardinu
No, tak je tady další kapča! Promiňte mi že mi to trvalo takhle dloho, moc se Vám omlovám, ale nebyli nápady! Kdyžtak komentík, díky!
Byla noc. Nic jsme neviděli, ale naštěstí jsme pořád pluli. Všichni jsme byli dosti unavení, ale aspoň jeden z nás musel být vzhůru, kdyby se něco stalo. Vyfasoval jsem to já. Pořád jsem dookola přemýšlel o tom, jestli když zjistí že jsme utekli, se o to budou vůbec zajímat. Jestli pro nás někoho pošlou, aby nás našli a dovedli zpět anebo budou rádi, že jsme pryč. Přemýšlel jsem také nad Foxie. Jestli na tom nějakém ostrově je. Vážně jsem doufal že ano. Byla by to naše poslední záchrana i naděje.
Najednou mě z mých myšlenek vytrhnul Jasper.
,,Darsone, když chceš jdi si lehnout, já jsem se už prospal. A myslíš že tam někde na nás Foxie čeká?"
,,Tak," odmlčel jsem se. Slíbila mi že na nás počká klidně i padesát let a že nikdy nezapomene...Jsou to už tři roky, tak nemám tušení.....Ale jedno vím, vždy musíš věřit! ,,ano jistě, proč by ne? Říkala že počká. Že počká i padesát let." Poslední dvě slova jsem řekl zeslabeně a zamyšleně. Byl jsem opravdu zvědav.
Po našem rozhovoru jsem si šel lehnout. Katherine, Rakai i Chris pořád spali. Dřevo bylo celkem mokré a byla také zima. Museli jsme si vystačit s tím co máme. Mohli jsme být rádi a klidně jsme mohli dopadnout i hůř.
Lehnul jsem si mezi ně a pomalu usínal. Ještě předtím jsem se kouknul jestli není nějaká loď v dohledu. Nebyla a to bylo dobře i špatně. Kdyby ta loď byla přátelská, to jako že by nám třeba pomohla, tak by to bylo dobře. Jenže kdyby jsme potkali loď, která by byla typu Zedrina, tím myslím že by na ni byla jeho armáda, tak to by bylo teda špatně.
Dlouze jsem se ještě koukal na hvězdy na tmavěmodré obloze. Ale zachvíli jsem stím přestal, protože mi to dodávalo ještě větší pocit zimi.
,,Darsone!" křikl na mě někdo, nevěděl jsem kdo, protože jsem dotyčného neviděl. Byl jsem v černočerné tmě a přede mnou byla dlouhá chodba. Na konci ní stála dívka. Všimnul jsem si jejích planoucích dlouhých vlasů. Nevěděl jsem kde jsem nebo kdo to vůbec je.
,,Darsone! Zlato!" Křikla (teď už ona) na mě podruhé. Slovo zlato řekla skoro neslyšně. Zajímalo mě kdo to je, tak jsem se vydal dlouhou chodbou. Kráčel jsem dál a dál až jsem stál při ní. Koukal jsem se jí do jejích krásných modrých očí. Řasy měla dlouhé a tváře červené. Na mne dívka koukala zamilovaně, věděl jsem že to bude někdo kdo mne miluje, ale já jsem nevěděl kdo to je. Dlouze jsem přemýšlel. Nemohl jsem si vzpomenout. Tu překrásnou (ano byla to ta nejkrásnější dívka jakou jsem kdy viděl) dívku jsem viděl poprvé v životě. Přál sjem si vědět aspoň její jméno, ale když jsem se snažil něco říct nešlo to. Jako bych mluvil doprázdna. Zvedl jsem ruku a chtěl jsem se dotknout jejích červených tváří, ale už nebyla. Zmizela.
,,Vstávej ospalče!" křikla na mě Katherine. Otevřel jsem oči a rozkoukal jsem se. Co to sakra bylo?! Ptal jsem se sám sebe. Nikdy jsem takový sen neměl.......
,,Darsone, támhle před námi je nějaký ostrov. Přistaneme tam?"
,,Tak zkusit to můžeme."
Tak jsme tedy dopluli na ostrov.Já jsem už hleděl v dáli jestli nezahlédnu Foxie. Neviděl jsem ji. Nikde. Ale ostrov vypadal celkem zabydlený. Musí tady někdo být a žít. Bylo tady i ohniště, malá loďka a také překvapivě hrnec, ikdyž nevím odkud by ho vzal ten dotyčný. Vystoupil jsem z loďky a došel jsem na ostrov. Ohniště bylo ještě horké, takže tady určitě někdo je nebo snad ne? Šel jsem dál a dál a najednou jsem si všimnul, jak někdo nebo něco suští v křoví. Bál jsem se jestli mě ten někdo nechce zabít nebo jestli to náhodou není někdo z Zedrinovi armády, toho jsem se bál nejvíce.
Ustoupil jsem jeden krok vzad, protože jsem se bál. Suštění zesilovalo a zesilovalo. Najednou z toho křoví vyskočil nějaký člověk, ale já jsem si v té chvíli nevšimnul jaký, protože mne praštil do tváře a spadnul jsem v bezvědomí na zem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zoey Zoey | Web | 18. listopadu 2012 v 17:04 | Reagovat

No páni, to je něco!!!
Moc se mi líbil ten sen :D  :D A těším se na další jak to vůbec dopadne :-)
P.S.Prosím koukni se na mail8) :-) Máš tam zprávu ode mne :-)  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama