Udělalo to puk!

21. října 2012 v 15:36 | Weilyn |  Povídky
No, už jsem docela dost dlouho na blog nevložila povídku, tak tady jednu máte. Zanechte mi prosím komantář, udělá mi hroznou radost!
Ikonka nic moc, to teda musím přiznat :I

,,Kelly, nechtěla by si dneska se mnou s Toňou, Bliss a Barb ke mně domů? Je pátek, tak bude sranda!" ,,Ok, jen napíšu domů, že příjdu pozdějš." ,,Jo, jasný!"
No supér! Už dlouho jsem nezažila takový pátek, kdyby mě někdo pozval k sobě domů s Toňou, Bliss a Barb!No dobře, s Jinny jsme se dali dohromady, když jsme spolu na občanskou výchovu dělaliy prezentaci na téma rodina. V té době jsme spolu vůbec nijak nemluvily a ani nekámošily. Ale když jsme spolu pracovaly na té prezentaci, zjistila jsem že je Jinny celkem dobrá holka.
Když skončila škola, vydali jsme se k Jinny domů. Cestou jsme se zastavily na pizzu, protože se nám nechětlo jít jíst ty blafy ze školný jídelny.
Já s Toňou a Jinny jsme si daly šunkovou pizzu a Barb s Bliss si daly Hawaii. Všem nám pizza strašně moc chutnala a tak nám to nedalo a daly jsme si dohromady ještě jednou Hawaii.
K Jinny domů to daleko nebylo. Šly jsme k ní pěšky, protože to má od školy asi 1km, takže pohodička. U Jinny jsem jetě nikdy nebyla. Dost jsem se k ní těšila.
Když jsme přišly k vchodovým dveřím, Jinny začala vytahovat klíče z baťohu.
,,Doma není nikdo. Rodiče jeli kvůli práci do Německa a vrátí se až zítra večer, takže v pohodě."
Jinny otevřela dveře a my jsme se ocitly v předsíni spojenou s kuchyní. Nádhera. Mají to strašně pěkně zařízené. Mě se nejvíce líbí jejich kuchyň. Já nevím proč, ale působí na mě nějak dobře.
,,Tak co jak se vám tu líbí?" zeptala se nás Jinny
,,Nádherný!"
,,Super!"
,,Bestovní!"
,,Nemám slov!"
Poté co jsme se napily, tak jsme vyšli nahoru po schodech do Jinn pokoje. Má ho vybarvený na tyrkysovo a k tomu limetkovou barvu stolu, židle, skříně a dokonce i lampy! V pokoji má mé dvě nejoblíbenější barvy a má ho teda HODNĚ prostorný.
,,Tak tohle je můj pokoj," řekla, hodila tašku na zem a došla ke své kytaře opřenou o zeď ,, jenom vás prosím, dejte pozor na tuto kytaru. Dostala jsem jí od své sestřenice, která bydlí v Kanadě, takže bych byla moc ráda aby se jí nic nestalo."
,,Jasně dáme na ní pozor, že jo holky?"
,,Jo ,jo určitě!"
Poté se Jinny odbelhala do kuchyně pro nějaké brambůrky a Colu. Barb s Bliss si začaly prohlížet časopisy na posteli a Toňa šla do posilovny, chtěla si prý vyzkoušet běžecký pás. Já jsem zatím nakoukla do knihovničky, kde měla všechny díly Vampírské akademie, pár knížek od Jacqueline Wilsonové a první 4 díly Harryho Pottera.
,,Kelly! Můžeš na chvilku?" zakřičela na mě Jinny z kuchyně
,,Jo jasně, už jdu!"
Vydala jsem se tedy ke dveřím, ale na prahu mě zastavila Toňa a v ruce držela veliký gumový míč.
,,Seš prdlá nebo co?" řekla jsem a rozřehtala se
,,Ne, ani ne, jen jsem chtěla udělat tohle!"
Toňa se rozběhla a zavadila nohou o Jinnyinu vzácnou kytaru! Ta spadla na zem a udělala veliký rámus. Já s Toňou jsme se pomalu zvedaly a holky co seděli na posteli nadskočily a teda dost se lekli.
,,Co to bylo?!" křičela na nás z kuchyně Jinny, která už šlapala schody nahoru.
,,Holky doprdele, né! To je moje kytara!" řekla a rozeběhla se ke schodům, kde si sedla a začala brečet.
,,Tak to jsme posraly, holky." řekla Toňa a odešla za Jinny. Já jsem zatím kytaru zvedla a koukla se na ní. Viděla jsem, jenom miniaturní škrábanec, tak sjem vzala kytaru do ruky a šla k Jinny, kde vedle ní seděla Toňa a omlovala se jí.
,,Jinny, na tu kytaru se dá pořád hrát, jenom je tu malinkatej škrábanec. Já s Toňou jí dáme ještě dneska do opravny, ať nám jí tam přelakujou, jo?
,,Tak dobrá, ale zejtra ji tu už chci mít, nechci aby se o tom dozvěděli rodiče, jo?"
,,Jo, jo zejtra jí tu buddeš mít."
Dořekla jsem a vydaly jsme se už jenom s Toňou do krámu, kde opravují hudební nástroje, protože Bliss a Barb se to netýkalo a vlstně ani mě, protože to MOJE chyba nebyla, ale nic jsem Toně neříkala, protože jí mám ráda a nechci abychom se spolu hádaly.
Došly jsme teda pěšky do krámu, kde nás výtala stará paní.
,,Dobrý den děvčata, co si přejete?"
,,No my jsme tak trošku kamarádce poškrábaly kytaru. Nešlo by to nějak přetřít lakem?"
Zeptala se jí Toňa a položila kytaru na pult.
,,Vždyť to ani není vidět! Ale když tak ta vaše kamarádka naléhá, tak to tedy přetřu." dořekla a vydala se do kumbálu.
Za chvíli už byla zpět s plechovou nádobou a v ní byl lak. Prodavačka vzala štětec, namočila ho do laku a přetřela ten škrábanec. Byl pryč!
,,Jé moc vám děkujem! Co jsme dlužní?" zeptala jsem se ,,Ale nic! Vždyť to byl takový malý prd! Můžete jít, nashledanou dívky!"
,,Tak díky, nashledanou!"
Takže kytara byla v pořádku, tak jí půjdem zítra s Toňou vrátit Jinny. Byla jsem ráda, že se nestalo nic horšího, protže jinak by nás to už NĚCO stálo!

Weilyn
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zoey Zoey | Web | 21. října 2012 v 16:21 | Reagovat

Skvělá!!!Povídka!!!
Ta se ti hrozně povedla8)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama