Things, what I don´t like

6. října 2012 v 20:48 | Weilyn |  Povídky

Things what I don´t like


Čekala jsem co se stane. Docela jsem se bála, do té ordinace se mi nechtělo. Určitě mi vyvrtají všechny zuby a potom je přejedou zbíječkou! Pomoc!!! Mám taková strach. Už tady v čekárně sedíme s mamkou dost dlouho a pořád slyším z ordinace nějaké vrtáky. Máma mi pořád říká ať se nebojím, jenže já SE bojím! Mám děsné sevření v žaludku, to bude něco zlého.
,,Berberovi!" ozvalo se z ordinace. Ale ne!! To jsme přece mi! Pomoc!! Už vidím jak mi ten zubař přejíždí zuby sbíječkou a křičí na mš že jsem si je vůbec neumývala, jenže to není pravda!
,, Dobrý den." pozadravila máma zubaře.
,,Lili pozdrav pěkně!" pošeptalami máma, jenže já jsem zaujetím koukala na všechny ty vrtáky, kleštičky a všechny strojky co tu byli. Neměla jsem slov. Bála jsem se a to dost.
,,Ahoj princezno!" pozdravil mě zubař.
,,D-d-dobrý d-d-e-en." šeptla jsem jako myška, že mě nebylo skoro vůbec slyšet.
,, Ták slečinko, posaď se na křesílko, pan doktor se ti podívá na zoubky." řekla mi sestřička a já uposlechla. Sedla jsem si tedy na křeslo před všechny ty vrtáky a zbíječky a čekala na nejhorší.
,,Teď krásně zakloň hlavu, otevři pusinku a řekni dlouhé Á."
Tak to jsem nehodlala udělat. Neotevřela bych svou pusu ani za zlaté prasátko, protože kdybych to udělala, zachvíli by mi ten zubař začal přejíždět zoubky zbíječkou a to nechci!!
,,No ták, otevři pusinku," zlobil se na mě zubař ,, nic se ti nestane, jen se ti podívám na tvé zoubky, určitě budou v pořádku, když tu pusu otevřeš, dostaneš ode mne lízátko, chceš? " řekl mi a usmál se na mě.
Začala jsem přemýšlet. Lízátko, dost lákavé. Lízátka prostě miluji! Tak jsem si řekla že to zkusím a tu pusu jsem otevřela.
,,No vidíš, hodná holka, ták ukaž." Zubař mi začal mé zoubky přejíždět zrcátkem a jakousi paličkou. Vůbec mne to nebolelo.
Po schlédnutí zoubků, zubař dodržel slovo a já jsem dostala lízátko a s beruškou!!
Weilyn
Doufám že se povídka líbila a když ano i ne, zanechte komentík, klidně i kritiku- neuškodí! :D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Bloody Mary Bloody Mary | E-mail | Web | 17. října 2012 v 19:37 | Reagovat

To máš příběhy z tvého vlastního života? :D Dobré, jednoduché, jen tak dál ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama