The moment of joy

30. září 2012 v 15:37 | Weilyn |  Povídky

The moment of joy

Tak, tady je moje druhá povídka. Doufám že se bude líbit, po přečtení zanechte prosím komentík, děkuji :D
Weilyn

,,Debie, máš už zbaleno? A co Jay?"
,,Ano mamí oba už máme zbaleno!"
Po těchto slovech jsem se cítila provinile, protože jsem lhala.Já jsem Debie a pocházím z 2 sourozenců- jsem holka, takže jsem i hodnější. Můj sourozenec, brácha Jay je ten zlobivější a také sprostější. Je mu 16 a už 2x propadl.
Rodiče se rothodli nás vzít na prázdniny k moři do Itálie. Jsem docela dost ráda, že jedeme k moři. Minůlý rok jsme jeli k babičce a Jay jí tam schválně rozbil její zlaté hodinky, které dostala babička od své maminky a ta je dostala od své též. Rozbil je, protože tam babička neměla připojení na internet a chtěl jet už domů. Rodiče domů jet nechtěli, protože byli rádi, že mají dovolenou, kterou nechtěli přesedět doma. Mě se u babičky velmi líbí a mám ji ráda, jenže Jay..no Jay skrátka říká že to tam smrdí jako v žumpě a že je to zapadákov.
Račči jsem došla za Jayem do pokoje říct mu, aby si co nejrychleji sbalil, než si to máma příjde zkontrolovat a když Jay sbaleno mít nebude, tak nastane tanec a to vážně nechci.
,,Jayi, mamka říkala ať si sbalíme, tak si laskavě sbal."
,,Já nikam nejedu ku***!" odpověděl mi (teda jestli se tomu tak dá říkat) a po těchto slovech jsem si řekla, že ho nechám být. Nechce se mi s ním hádat, jako každý jiný den, mamka s ním už zatočí.
Do mého pokoje vstoupila máma.
,,Deb, říkala jsi že už máte sbaleno, tak se jdu podívat."
,,Jo, jo jasně, tady je kufr."
,,Tákže, máš 6 triček, kraťasy,plavky.."
Máma mi kontrolovala oblečení a já jsem si řekla, že to s Jayem ještě jednou skusím.Vážně nechci aby na něj mamka křičela, ikdyž si myslím že to jinak nejde.
,,Jayi, mamka je u mě v pokoji a kontroluje můj kufr, tak si rači rychle sbal, nechci aby se máma zlobila." řekla jsem mu, jenže jemu to bylo očividně jedno, když byl zažranej do tý posraný hry Battlefield 3 a vůbec mě nevnímal.
Ach jo, proč já nemůžu mít normálního bráchu nebo klidně ségru, která si semnou bude povídat, neslouchat mě , pomáhat mi.Proč zrovna já musím mít tak debilního bratra, za kterýho se musím stydět? Proč já?!
Po chvilce se ale vzpamatoval a odpověděl mi ,,Seru na to! Říkal jsem ti že nikam nejedu sakra!"
,,Tak dobře, jak chceš, ale asi by bylo nejlepší abys to řekl mámě, nemyslíš?" odpověděla jsem mu
,,Di do prdele!" a s těmito slovy na mě hodil bačkory, naštěstí jsem byla už za dveřmi a kráčela k mému pokoji, kde ještě pořád byla mamka a přibalovala mi snad celý šatník.
,,Debie, zlato, sbalila jsem ti pár triček, ponožek a spodního prádla navíc kdyby něco ju?"
,,Jo,jo...hmmm,mami teď jsem byla za Jayem a ten říkal že prý nikam nejede." řekla jsem a přiravovala na nejhorší.
,, No tak když nechce, tak ať si hnije u toho počítače.Víš Deb, mě už se to s ním nechce řešit.Dookola furt to samý.Prdím na to.Ale ty Deb, ty to ber z té lepší stránky, když Jay nejede, tak si s sebou vem nějakou kamarádku, co třeba Sáru? Tu máš nejrači ne?"
Po této odpovědi jsem před mámou stála jako pět korun a zářila štěstím.Já prožiju prázdniny u moře s mojí nějlepši kamarádkou!!Díky Jayi!
Weilyn
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Silia Silia | Web | 30. září 2012 v 18:39 | Reagovat

máš to velice pěkně napsané, ale mám pro tebe pár dobrých rad slovo radši se píše takhle ne takhle račči, pak tvary číslovek to normálně piš dvakrát ne 2x nebo ze dvou ne 2, s těmi sprostými slovy ty nemusíš "vypípávat" prostě je tam nech jestliže mají být v kontextu, a takové dvě malé doporučení dávej mezi tečku a začínající větu písmenko mezeru a pak když končí přímí řeč tak tam místo tečky dej raději čárku v případě otazníku či vykřičníku tak nic ty tam normálně nech, jinak to máš velice pěkné s pozdravem Silia

2 Weilyn Weilyn | Web | 1. října 2012 v 15:59 | Reagovat

Děkuju za rady, vážím se jich :)

3 Aqualite Aqualite | Web | 2. října 2012 v 15:11 | Reagovat

fakt pěkné, ale musím souhlasit se Siliou, píšeš pěkně, ale asi toho nemáš tolik načteno, protože (neříkám, že seš hloupá) jinak bys tam mělo pouze grmatické chyby v i-y které já mívám dost často ve svých příbězích XD ale jinak opravdu pěkné! a ten dess ty vado úžasnej! O_O  :-D  :D  :-P  :-)

4 Bloody Mary Bloody Mary | E-mail | Web | 17. října 2012 v 19:44 | Reagovat

Dobré, velice dobré a z chyb se učíme, ne? Já jich mám taky habaďůru, až mi po jejich přečtení vstávají hrůzou vlasy na hlavě :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama